Vyberte si svoje zamestnanie, tentokrát už naposledy. ESM YZAMER s.r.o. má záujem o ľudí , ktorí  majú niečo za sebou. Hľadáme skúsených manažérov a špecialistov v energetike a energetických službách. Ponúkame stabilnú kariéru v špičkovom tíme zabehnutej spoločnosti s možnosťou profesného rastu, odborných školení a možností riešiť inovatívne a nevšedné technické zadania. Naši zamestnanci vedia, že každý problém má riešenie a skvelé nápady je u nás možné zhodnotiť. Ich základným poslaním je uspokojiť potreby zákazníka a budovať s ním dlhodobý a kvalitný obchodný vzťah.

Našim cieľom je zamestnávať ľudí, ktorí vedia , že našim poslaním je plnohodnotná spokojnosť zákazníka, vysoká kvalita práce, dôveryhodnosť a spoľahlivosť, ako aj neustála invencia a nasadzovanie nových technológií. Náš zamestnanec dokáže vždy nájsť riešenie problému klienta, koná dôveryhodne, zodpovedne a spoľahlivo a pri návrhoch riešení je vždy kreatívny, aktívny a ochotne spolupracuje. Naši zamestnanci sa stotožňujú s hodnotami našej spoločnosti a svojimi myšlienkami pomáhajú už viac ako 19 rokov budovať silnú a perspektívnu základňu pre vývoj a implementáciu nových technologických riešení. Základnou podmienkou pre prácu v našej spoločnosti je preto odbornosť a skúsenosti v oblasti riadenia energetických celkov alebo tímu riešiaceho otázky v energetike.

Ak máte skúsenosti v energetike, ste naozaj skúsený manažér alebo špecialista pre oblasť energetiky alebo obnoviteľných zdrojov energií a náročná práca na PC a anglický jazyk pre vás nie sú prekážkou, práve vás hľadáme! Napíšte nám o sebe a svojich skúsenostiach pomocou nášho kontaktného formulára. Ak sa chcete dozvedieť viac o filozofii našej spoločnosti, prečítajte si článok predstavenie spoločnosti.

Aktuálne  nehľadáme kolegov do žiadnych pracovných pozícií.
 

Pridajte sa k našim spokojným klientom a partnerom

Pracujeme na množstve inovatívnych projektov a financujeme vlastný vývoj riešení pre vykurovanie, chladenie, automatizáciu, meranie a reguláciu.

Kontaktujte nás

25+

rokov na trhu

3000+

klientov a partnerov

7500+

inštalovaných zariadení

  • Aisin
  • Capstone
  • Elesta
  • Thermaflex

Sledujte novinky

Informácie z oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energií, či znižovaní energetickej náročnosti