Prezrite si prosím výber referencií, kde sme realizovali dodávku, pokládku a montáž predizolovaného potrubia

u-krala-ludovita-1-small ZOBRAZIŤ GALÉRIU      

Horúcovodná prípojka pre polyfunkčný bytový dom  U Kráľa Ľudovíta

Umiestnenie inštalácie: Trnava
Informácie o inštalácii: Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 50, napojenie odbočky DN 50 z hlavnej trasy TN, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing. Celková dĺžka horúcovodnej prípojky činí 20,5 m.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU    

Horúcovodná prípojka pre Polyfunkčný bytový dom

Umiestnenie inštalácie: Hlavná ul.10, Trnava
Informácie o inštalácii: Pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 65, napojenie odbočky DN 65 z hlavnej trasy TN, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU    

Horúcovodná prípojka Polyfunkčný objekt + Obchodné centrum Staré Grunty

Umiestnenie inštalácie: Staré Grunty, Bratislava
Informácie o inštalácii:  Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 125, napojenie odbočky DN 125 z hlavnej trasy TN, pokládka dispečérskych káblov, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU    

Horúcovodná prípojka pre Business centrum

Umiestnenie inštalácie: Piešťanská cesta v Trnave
Informácie o inštalácii: Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia BTV DN 100, napojenie odbočky DN 100, navŕtaním z TN DN 700, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky HDPE, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST a vybudovanie šachty.  Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing. Celková dĺžka horúcovodnej prípojky je 190 m, z toho 20 m pretláčky pod komunikáciou I. triedy a 16 m v suteréne objektu do OST.

Horúcovodná prípojka pre bytový dom Leonardo

Umiestnenie inštalácie: Trnava
Informácie o inštalácii:  Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 50, napojenie odbočky DN 50 z hlavnej trasy TN, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU            

Horúcovod a odovzdávacie stanice tepla Štrkovec 7 okruhov - okruh č. 8

Umiestnenie inštalácie: Trnava
Informácie o inštalácii:  Demontáž jestvujúcich rozvodov, výkopové práce, montáž BTV potrubia,  pokládka dispečérskych káblov, oživenie alarm systému potrubia v celkovej dĺžke 90 m.

 
ZOBRAZIŤ GALÉRIU          

Horúcovodná prípojka pre polyfunkčný bytový dom Malý Paríž v Trnave

Umiestnenie inštalácie: Trnava
Informácie o inštalácii:  Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 65, napojenie odbočky DN 65 z hlavnej trasy TN, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU  

Horúcovodná prípojka pre bytový dom Orolská a Hlavná v Trnave

Umiestnenie inštalácie: Trnava
Informácie o inštalácii:  Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 80 napojenie odbočky z hlavnej trasy TN DN 350 na Paulínskej ulici. Pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing. Celková dĺžka horúcovodnej prípojky je 117 m.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU        

Horúcovodná prípojka pre BD Botanická

Umiestnenie inštalácie: Trnava
Informácie o inštalácii: Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 80 napojenie odbočky DN 80 z hlavnej trasy TN, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU      

Horúcovodná prípojka pre STU

Umiestnenie inštalácie: Bottova ulica v Trnave
Informácie o inštalácii: Dodávka, pokládka a montáž predizolovaného potrubia DN 80 napojenie odbočky DN 80 z hlavnej trasy TN DN 350 na Bottovej ulici, pokládka dispečérskych káblov a optorúrky, oživenie alarm systému potrubia, montáž regulačnej rady v OST. Prenos dát z meračov tepla a vodomerov na teplárenský dispečing.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU    

Rekonštrukcia sekundárnych rozvodov ústredného kúrenia a teplej úžitkovej vody napojených na OST

Umiestnenie inštalácie: 954 Nábělkova, Bratislava
Informácie o inštalácii: Demontáž starých sekundárnych rozvodov výmenou za nové BTV a Flexalen potrubie v jestvujúcich kanáloch, výmena starých ležatých rozvodov v obytných domoch napojených na OST Nábělkova 954 v Bratislave.

 
 
Kontakt ESM Yzamern

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

 
Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia