Predstavenie spoločnosti

ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring sr.o. je profesionálna spoločnosť, zaoberajúca sa službami v energetike pôsobiaca na európskom trhu viac ako 20 rokov. Je spoločnosťou s tradíciou a stabilitou založenou na množstve spokojných klientov a partnerov, ktorým zabezpečuje komplexné služby v energetike a aplikuje najmodernejšie technológie. Portfólio produktov a služieb je vytvorené na základe potrieb zákazníkov a vyznačuje sa komplexnosťou a profesionalitou v oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie, riadenia technológií, merania a monitoringu spotrieb a energetických služieb zabezpečujúcich znižovanie energetickej náročnosti. Doménou spoločnosti je návrh, realizácia a servis najnovších technológií v oblasti výroby, prevádzky a merania energií, inteligentného riadenia procesov ako aj odborného energetického poradenstva. Financovanie vlastného vývoja v oblasti smart meteringu, riadenia a regulácie zabezpečuje spoločnosti vždy najnovší technologický postup a napredovanie. 

 
Dokonalá orientácia  na zákazníka

Dokonalá orientácia na zákazníka

Snažíme sa o dokonalú orientáciu na zákazníka, skúmame potreby našich klientov a tak vytvárame plnohodnotné portfólio produktov a služieb. Slovo "komplexné služby" vnímame ako výzvu poskytnúť zákazníkom realizáciu ich požiadavky od prvotných konzultácií, cez odborné poradenstvo, profesionálnu montáž až po servis a nonstop dohľad nad technológiou.

Trvalý odborný vzťah

Trvalý odborný vzťah


Našimi zákazníkmi sú spoločnosti, hľadajúce dlhodobé riešenia a trvalý odborný vzťah naplnený dôverou v naše odborné schopnosti a merateľné výsledky. Zameriavame sa na znižovanie energetickej náročnosti, predovšetkým vo vykurovacích a chladiacich systémoch, pričom kladieme dôraz na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.

 

Pomáhame definovať ciele a navrhujeme riešeniaPomáhame definovať ciele a navrhujeme riešenia

Poznáme potreby a problémy, ktoré potrebujú klienti riešiť. Pomáhame definovať ciele a navrhujeme riešenia, ako dosiahnuť želaný efekt. Sme spoločnosť s odborným tímom, schopným riešiť množstvo inovatívnych riešení a vďaka skúsenostiam a spoľahlivým partnerom patríme k spoločnostiam, prinášajúcim nové a spoľahlivé prvky vykurovania, chladenia či merania a regulácie.

 
Sme tímodborníkov

Sme tím
odborníkov

Ak sa rozhodnete spolupracovať s nami, dostanete do svojich služieb tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami zo stoviek projektov, ktoré sme realizovali. Na potreby zákazníkov vieme reagovať promptne a kvalitu práce si zachovávame aj pri projektoch s náročnými termínmi dokončenia.

Profesionáli venergetike

Profesionáli v energetike


Dokážeme počúvať a vypočujeme si vaše požiadavky a predstavy a na základe nich vytvoríme plán realizácie. Ak hľadáte profesionálov v energetike a vyžadujete kreatívne riešenia, hľadáte ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o. Kvalitu a nadčasovosť našich projektov ocenilo množstvo klientov z rôznych oblastí. Ak vás zaujíma, kto využíva služby ESM-YZAMER s.r.o., pozrite si naše referencie.

 

etrime-teploŠetríme Vaše teplo

Počas dlhoročného pôsobenia v oblasti energetiky sme si zobrali za svoj slogan "šetríme vaše teplo" a jeho filozofiu napĺňame každým realizovaným projektom alebo poskytovanou službou.

 
Certifikáty a špecializovanéoprávnenia

Certifikáty a špecializované oprávnenia

Pre dosiahnutie našich cieľov investujeme do kvalitného a odborného tímu našich zamestnancov. Vlastníme všetky certifikáty a špecializované oprávnenia na vykonávanie našich činností a oprávnenia našej spoločnosti pravidelne aktualizujeme a dopĺňame.

Vykurovanie, chladenie, monitoring spotrieb

Vykurovanie, chladenie, monitoring spotrieb


Máme skúsenosti s riešením veľkých projektov vykurovania, chladenia, merania a regulácie alebo poskytovania služieb v energetike. Zabezpečujeme vlastný systém financovania zdrojov tepla, ktorý spájame s prepracovanou službou prevádzky zdrojov tepla, výroby a predaja tepla alebo energetického poradenstva.

 

Stabilná spoločnosť s 20 ročnými skúsenosťami

Sme spoločnosť s 19-ročnou tradíciou a viac ako 3000 spokojnými zákazníkmi. Pracujeme na množstve inovatívnych projektov a financujeme vlastný vývoj riešení pre vykurovanie, chladenie, automatizáciu, meranie a reguláciu.

 
regulacia-ref

Obchodní partneri

Pre dosiahnutie našich cieľov investujeme do kvalitného a odborného tímu našich zamestnancov. Vlastníme všetky certifikáty a špecializované oprávnenia na vykonávanie našich činností a oprávnenia našej spoločnosti pravidelne aktualizujeme a dopĺňame.

Vykurovanie, chladenie, monitoring spotrieb

Komplexné služby


Práve vďaka poskytovaniu riešení z oblasti predizolovaných potrubí, riadiacich systémov, meracej techniky, pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov, tepelných čerpadiel a solárnych systémov je možné naše služby nazvať komplexnými riešeniami pre vykurovanie, chladenie alebo priemyselné riadenie technológií.

 
Kontakt ESM Yzamer

Zaujali Vás naše služby?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

 
Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia