Kariéra

karieraVyberte si svoje zamestnanie, tentokrát už naposledy. ESM YZAMER s.r.o. má záujem o ľudí , ktorí  majú niečo za sebou. Hľadáme skúsených manažérov a špecialistov v energetike a energetických službách. Ponúkame stabilnú kariéru v špičkovom tíme zabehnutej spoločnosti s možnosťou profesného rastu, odborných školení a možností riešiť inovatívne a nevšedné technické zadania. Naši zamestnanci vedia, že každý problém má riešenie a skvelé nápady je u nás možné zhodnotiť. Ich základným poslaním je uspokojiť potreby zákazníka a budovať s ním dlhodobý a kvalitný obchodný vzťah.

Našim cieľom je zamestnávať ľudí, ktorí vedia , že našim poslaním je plnohodnotná spokojnosť zákazníka, vysoká kvalita práce, dôveryhodnosť a spoľahlivosť, ako aj neustála invencia a nasadzovanie nových technológií. Náš zamestnanec dokáže vždy nájsť riešenie problému klienta, koná dôveryhodne, zodpovedne a spoľahlivo a pri návrhoch riešení je vždy kreatívny, aktívny a ochotne spolupracuje. Naši zamestnanci sa stotožňujú s hodnotami našej spoločnosti a svojimi myšlienkami pomáhajú už viac ako 19 rokov budovať silnú a perspektívnu základňu pre vývoj a implementáciu nových technologických riešení. Základnou podmienkou pre prácu v našej spoločnosti je preto odbornosť a skúsenosti v oblasti riadenia energetických celkov alebo tímu riešiaceho otázky v energetike.

Ak máte skúsenosti v energetike, ste naozaj skúsený manažér alebo špecialista pre oblasť energetiky alebo obnoviteľných zdrojov energií a náročná práca na PC a anglický jazyk pre vás nie sú prekážkou, práve vás hľadáme! Napíšte nám o sebe a svojich skúsenostiach pomocou nášho kontaktného formulára. Ak sa chcete dozvedieť viac o filozofii našej spoločnosti, prečítajte si článok predstavenie spoločnosti.

Aktuálne  nehľadáme kolegov do žiadnych pracovných pozícií.
 

Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia