Rozúčtovanie vykurovacích nákladov

Spravodlivé a smart rozúčtovanie spotrieb energií

Vitajte v zákazníckej zóne pre rozúčtovanie spotrieb energií. Na tomto mieste nájdete formuláre pre vyplnenie a dodanie podkladov pre rozúčtovanie. Formuláre sú rovnaké pre všetky poskytované služby (metrix, heat2go walkby, heat2go comfort aj heat2go online) Všetky formuláre obsahujú editovateľnú formu aj príklad vyplneného formulára. V prípade otázok nás pokojne kontaktujte, radi Vám poradíme. 

 
administracia

Rozúčtovanie a online monitoring technológiou heat2go

Systém heat2go vyvíjame u nás na Slovensku. Tím programátorov poskytuje jedinečné technické riešenie s najdlhšou funkcionalitou na trhu. Užívatelia bytov dostávajú do rúk najmodernejší systém pre zber údajov z meracích prístrojov, ich rozúčtovanie a monitoring. Užívatelia  využívajú skvelé prostredie aplikácie, prehľadné a jasné vyúčtovanie a presnosť výstupov. Správcom budov systém zjednodušuje ich prácu, znižuje reklamácie  a posúva ich k používaniu technológií smart meteringu, IoT a smart billingu. 

Heat2go predstavuje najmodernejšie riešenie monitoringu spotrieb energií a ako jediná ucelená služba dodá do rúk správcu všetko, čo pre spokojnosť v energetickom managemente potrebuje. Heat2go je viac ako iba rozúčtovanie, prináša jedinečné funkcie ktoré ako jediný poskytovateľ na trhu stále dopĺňame. 

 

Grafické zobrazeniespotreby

Smart vyúčtovanie vody, tepla, chladu a elektrickej energie

Súčasťou rozúčtovania našej spoločnosti je grafické zobrazenie spotreby nameranej pomocou pomerových rozdeľovačov, vodomerov, meračov tepla a chladu alebo elektromerov. Máme riešenie pre všetky typy bytových domov a iných budov.

Vďaka platforme heat2go prinášame stále sa vyvíjajúce technologické riešenie obsahujúce všetko, čo od moderného smart meteringu a monitoringu spotrieb energií očakáva správca aj užívatelia bytov. Integrovaná platforma pre monitoring spotrieb energií, robustné riešenie rozúčtovania vrátane prvotriednych služieb starostlivosti o zákazníka predstavuje jedinečnú úroveň služby ktorú oceňuje množstvo budov, správcov bytových domov, facility management spoločností, teplárenských a distribučných spoločností ako aj priemyselné budovy vyžadujúce kvalitné IoT riešenie pre Industry 4.0. 

 

 

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

 
Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

 
Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia