Rozúčtovanie vykurovacích nákladov

Presné a spravodlivé rozúčtovaniepre každého užívateľaPresné a spravodlivé rozúčtovanie pre každého užívateľa

Korektné a kvalitné rozpočítanie vykurovacích nákladov je služba, ktorá je nevyhnutnosťou pre každého užívateľa bytovej jednotky. V prípade zmeny užívateľa bytu je vytvorené rozúčtovanie pre viacerých majiteľov bytu bez potreby medziodpočtu a tak sa dosiahuje presné a spravodlivé rozúčtovanie pre každého užívateľa. Rozúčtovanie vykurovacích nákladov predstavuje detailný výstupný dokument, ktorý užívateľovi poskytuje všetky potrebné údaje.

 
 
administracia

Čo obsahuje rozúčtovanie?

Rozúčtovanie systémom heat2go obsahuje všetky dôležité údaje. Meno konečného spotrebiteľa, periódu vyúčtovania, určenie letného obdobia, periódu užívateľa v prípade ak došlo k zmene užívateľa, identifikácia zdroja tepla, podlahová plocha bytu v m2, alebo obstavaný objem v m3. Užívateľ v dokumente nájde aj nenahraditeľné údaje o nákladoch a dodávke tepla na vykurovanie, o celkových nákladoch a základnej a spotrebnej zložke celkových nákladov. Objavte najprehľadnejšie rozúčtovanie vďaka heat2go.

Grafické zobrazeniespotreby

Grafické zobrazenie spotreby

Špeciálnou súčasťou rozúčtovania od našej spoločnosti je aj grafické zbrazenie spotreby nameranej pomocou pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov v dielikoch vo forme grafu pre každú jednu miestnosť bytu. Vykonávame rozúčtovanie vykurovacích nákladov pre viac ako 42 000 bytov a vypracovávame veľké množstvo kvalitných výstupov v krátkom čase. Poskytujeme nadštandardné rozpočítanie nákladov vykurovania s dôrazom na kvalitu a presnosť a spoľahlivosť výstupov.

 
 

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

 
Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

 
Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia
Mikroturbíny Capstone