Výroba a predaj tepla

Dokonale spoľahlivá dodávka teplaDokonale spoľahlivá dodávka tepla

Pre svojich zákazníkov už viac ako 13 rokov dodávame na zálade licencie teplo a teplú úžitkovú vodu a sme prevádzkovatelia viacerých odovzdávacích staníc tepla. Zabezpečujeme dodávku tepla pre bytové družstvá, spoločenstvá vlastníkov, priemysel, školstvo, zdravotníctvo a podobne. Spokojnosť zákazníka s dokonale spoľahlivou dodávkou je naším prvoradým cieľom, ktorý dosahujeme rýchlou reakciou v prípade problémov a poskytovaním komplexnej administratívnej činnosti potrebnej pri výrobe, distribúcii a predaja energií.

Ušité na mieru každému zákaznikovi

Ušité na mieru každému zákaznikovi

Zákazníkovi neposkytujeme veľké a neprehľadné množstvo rozdelení a variantov našich služieb, my tú našu ušijeme presne na podmienky každého zákazníka, takto pokrývame potreby a nároky takmer všetkých našich klientov.

Komplexná služba

Komplexná služba


U nás dostáva zákazník komlexnú službu, spoľahlivé dodávky tepla a profesionálne zabezpečenie prevádzky, servisu a monitoringu zdroja tepla.

Preberáme zodpovednosť za všetky súčasti služby

Pre dosiahnutie maximálneho komfortu a spokojnosti zákazníka na seba preberáme zodpovednosť za všetky súčasti služby, od dodávky energií cez vyúčtovanie až po vytváranie reportov a vykonávanie servisných zásahov.

Žiadne starosti s prevádzkou

Žiadne starosti s prevádzkou

Využitie služby výroba a predaj tepla dovoľuje zákazníkovi zabudnúť na úkony ako prevádzka technického zariadenia, servisné kontroly, revízie, odpočty stavov energií alebo nákup a rozúčtovanie nákladov.

Administrácia

Administrácia


Taktiež sa postaráme o vedenie administratívy, údržbu a opravy technológií, čo prináša zákazníkovi naozaj bezstarostné odoberanie tepla a teplej úžitkovej vody.

Promptné reagovanie a riešinie vzniknutých problémov Spokojní zákazníci

Poskytovaním služby šetríme náklady našich odberateľov, prinášame im komfortnú a spoľahlivú dodávku energie a staráme sa o ich pohodlie.

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia