Montáž MaR a elektro

Vlastníme plnohodnotný montážny tím pre montážVlastníme plnohodnotný montážny tím pre montáž

Pre dosiahnutie plnohodnotnej komplexnosti našich služieb vlastníme plnohodnotný montážny tím pre montáž merania, regulácie a zariadení s potrebou elektroinštalácie. Táto výhoda z nás vytvára komplexného partnera, ktorý technológiu dodá, profesionálne nainštaluje a aj servisuje a to všetko pomocou vlastných ľudských zdrojov. Zákazník tak získa jedného partnera pre každú časť dodávky jeho zákazky, čo mu uľahčuje kontrolu dodaných produktov a vykonaných prác.

Komplexné zabezpečenie dodávkyKomplexné zabezpečenie dodávky

Montáž technológií merania a regulácie obnáša komplexné zabezpečenie dodávky a montáže riadiacich systémov, meračov tepla a celého portfólia produktov pre meranie a reguláciu. Pre bezproblémové zapojenie týchto zariadení je často potrebné vybudovať elektroinštaláciu alebo prípojku elektrického vedenia,no v našej spoločnosti nie je ani takáto úloha problémom a nie je potrebné zabezpečovať elektroslužby od inej spoločnosti, pretože vlastníme všetky potrebné povolenia a certifikáty a naši zamestnanci sú zároveň profesionáli na elektroinštalácie a elektrické zariadenia.

Realizujeme aj nevšedné a náročné projektyRealizujeme aj nevšedné a náročné projekty

Vďaka množstvu našich skúseností a referencií realizujeme aj náročné a nevšedné projekty, pri ktorých je potrebné použiť veľké množstvo invencie a profesionálneho prístupu. Našou najväčšou výhodou je schopnosť realizovať aj časovo veľmi náročné projekty alebo projekty s potrebou rýchleho dokončenia.

Chcete sa dozvedieť viac o našich službách ? Čítajte ďalej.

Kontakt ESM Yzamer

Zaujalo Vás toto riešenie?

Radi vás kontaktujeme a odpovieme na vaše otázky. Vyplnte náš kontaktný formulár.

Smart monitoring Heat2go

SLEDUJTE NOVINKY

ESM Yzamer / Facebook
ESM Yzamer / Youtube
ESM Yzamer Blog
Naše riešenia
Plastové Predizolované potrubia
Inteligentné riadiace systémy
Plynové tepelné čerpadlá
Rozúčtovanie vykurovacích nákladov
Prevádzka zdrojov tepla
Mikroturbíny Capstone

TIPY NA UŠETRENIE

Plynové tepelné čerpadlá
Plastové predizolované potrubia